ANNA ALAMA NIERUCHOMOŚCI BEŁCHATÓW
tel.: 505 903 555adres: Bełchatów, ul. Rotmistrza Pileckiego 4 Radomsko, Wieluń
Anna Alama Nieruchomości

Dom gm. Kleszczów

Oferuję na sprzedaż dom z powierzchnią mieszkalną oraz lokalem przeznaczonym na różne rodzaje działalności nie uciążliwej dla otoczenia.

Powierzchnia mieszkalna użytkowa to 146,75 m2 w skład której wchodzi przestronny salon razem z jadalnią oraz kuchnią, wc, wiatrołap. Na piętrze znajdują się 3 przestronne sypialnie, garderoba oraz duża łazienka.
Natomiast w powierzchnie handlowo- usługową o powierzchni 48,17 m2 wchodzi pomieszczenie na działalność ( można wydzielić poczekalnie), łazienka, pomieszczenie socjalne.

Bardzo dużym atutem jest posiadanie rekuperacji, fotowoltaiki oraz pompy ciepła. 

Działka ogrodzona z wydzielonym parkingiem przed budynkiem. Powierzchnia całej działki to 1100 m2.

Cena obejmuje dom wykończony pod klucz ( bez mebli).

Gmina Kleszczów której zlokalizowana jest nieruchomość posiada duże profity dla mieszkańców ( korzystanie z kompleksu SOLPARK, stypendia, finansowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży) symboliczne opłąty za wodę, dofinansowanie do roślin ogrodowych, internet, światłowody w każdym domu. 

Nieruchomość położona jest w zielonej okolicy, gdzie w ciszy i spokoju można spędzać czas.  Przyjazne tereny, bliskość lasu , miejsce idealne dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, jak i ceniących komfort oraz spokój. Jest to równie świetna inwestycja ze względu na to w jakim miejscu się znajduje i jakie posiada zasoby.
Serdecznie zapraszam !

934 000.00zł

Zadzwoń: 505 903 555 Anna Alama

INFORMACJE:
Typ transakcji:
NA SPRZEDAŻ
Lokalizacja:
Łuszczanowice, Bełchatów
Powierzchnia:
209m2
Powierzchnia działki:
1100m2
Pokoje:
4
Łazienki:
2

Zdjęcia

Projektowanie stron internetowych Master-NET | RODO | Licznik odwiedzin - 214574