ANNA ALAMA NIERUCHOMOŚCI BEŁCHATÓW
tel.: 505 903 555adres: Bełchatów, ul. Rotmistrza Pileckiego 4 Radomsko, Wieluń
Anna Alama Nieruchomości

Komples domów szeregowych

Oferuję bardzo ciekawą, atrakcyjną i dochodową ofertę  sprzedaży kompleks domów szeregowych położonych w Radomsku.

Nieruchomość składa się z 6 domów. Dwa skrajne posiadają 140 m2, pozostałe ok 130 m2.

Domy położone są w bardzo urokliwej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie lasu – całościowo ogrodzone, brama automatyczna, wokoło znajdują się domy jednorodzinne.  Nieruchomość idealna dla ludzi chcących w zaciszu swojego domu i ogrodu po powrocie z pracy odpocząć. Z drugiej strony blisko  potrzebnej do codziennego funkcjonowania infrastruktury: sklepy, przedszkola, szkoły, apteki i przychodnie.

Budynki zostały zaprojektowane tak, aby były niezwykle funkcjonalne w codziennym użytkowaniu a także żeby ich architektura zewnętrzna była ciekawa. W domu jest bardzo wygodny podział pomieszczeń.

Środkowe domy posiadają 3 kondygnacje . W skład parteru wchodzi wiatrołap, przestronny salon połączony z jadalnią oraz otwartą kuchnią, łazienka. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie oraz duża łazienka. W piwnicy jest garaż oraz pomieszczenia gospodarcze. Natomiast dwa skrajne segmenty posiadają dwie kondygnacje. W skład parteru wchodzi garaż, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap, dwa pokoje, kuchnia salon oraz łazienka. Na piętrze znajdują się dwa pokoje.

Do każdego domu przynależy ładnie zagospodarowana działka. Całościowa powierzchnia działki to 3522 m2. Części wpólne: brama wjazdowa na osiedle, wewnętrzna droga oraz dodatkowy parking na samochód. Wszystkie segmenty wynajęte na okres długoterminowy.

Zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, podczas której opowiem o szczegółach tej wyjątkowej inwestycji.

Cena do negocjacji !

Serdecznie zapraszam !

2 430 000.00zł

Zadzwoń: 505 903 555

INFORMACJE:
Typ transakcji:
NA SPRZEDAŻ
Lokalizacja:
Radomsko
Powierzchnia:
800m2
Powierzchnia działki:
3522m2
Pokoje:
9
Garaż:
6

Zdjęcia

Projektowanie stron internetowych Master-NET | RODO | Licznik odwiedzin - 116315