ANNA ALAMA NIERUCHOMOŚCI BEŁCHATÓW
tel.: 505 903 555adres: Bełchatów, ul. Rotmistrza Pileckiego 4 Radomsko, Wieluń
Anna Alama Nieruchomości

Kamienica - bezobsługowa inwestycja w Łodzi

Oferuję na sprzedaż nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy Widzewa o powierzchni 300 m2, która składa się z 6 niezależnych mieszkań. Nieruchomość jest usytuowana na działce o powierzchni 562 m2.

 

 Jest to bezobsługowa inwestycja pod wynajem okazjonalny/ krótkoterminowy bądź długoterminowy  mieszkań. Nad sprawnością rozliczeń jak i nad funkcjonowaniem powołanej wspólnoty mieszkaniowej może czuwać profesjonalna firma zarządzająca nieruchomościami.


Opis budynku:

Budynek jest wykonany w technologii lat 1920-1930. Nieruchomość  jest odtworzona na nowo, i przywrócona do życia przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Dzięki temu znacząco została poprawiona  charakterystyka energetyczna, dzięki czemu przez najbliższe kilka lat nic nie będzie niedomagało. Budynek jest ocieplony 15 cm warstwą styropianu. Okna PCV, dodatkowo na parterze znajdują się rolety antywłamaniowe. Nowe instalacje wod-kan oraz elektryczne.  

 

Instalacja grzewcza:

Budynek będzie ogrzewany gazem z butli o pojemności 4850 l. Raz w roku odbywać się będzie bezobsługowe tankowanie zbiornika głównego. Całą procedurą zawiaduje spółka Gaspol, która jest dostawcą paliwa. Liczniki gazowe do każdego z pomieszczeń zostały wyposażone w układ telemetryczny, który pozwala na zdalny odczyt liczników, zużycia gazu jak i na jego automatyczne zamówienie. W okresie 24 miesięcy będzie możliwość podłączenia miejskiej sieci gazowej o ile plany spółki Polskie Sieci Gazowe, pozostaną aktualne.

 

Działka:

 Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 562m2, która zostanie zagospodarowana małą architekturą jak i zielonymi nasadzeniami. Ogrodzenie jest już wymienione, a miejsca postojowe zostaną wykończone z ciemnej grafitowej kratki parkingowej uzupełnionej jasnym żwirkiem, co da bardzo przyjemny dla oka efekt.

 

Lokalizacja:

inwestycja jest dogodnie skomunikowana z drogami wyjazdowymi w kierunku Warszawy i Katowic –8,4km2 (13 minut jazdy samochodem). Do Dworca Łódź Widzew, z którego odjeżdżają pociągi dalekobieżne w każdym kierunku Polski jest 4,9km (9 minut jazdy samochodem). Do stacji kolejowej Łódź Niciarniana, z której pociągi zabiorą nas w samo centrum miasta  ( pociąg Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej) jest 8 minut na pieszo! (650m).

 

Lokale mieszkalne:

Lokali mieszkalnych zostało wydzielonych 6. Do każdego z nich jest przypisane miejsce postojowe na terenie posesji. Na parterze przewidzieliśmy lokale jednopoziomowe, w układzie osobna sypialnia + pokój z aneksem kuchennym w powierzchniach od 35,4m2 do 37,14m2.

Lokale na pierwszym piętrze są lokalami dwupoziomowymi o powierzchniach od 54,5m2 do 60,5m2. Na każdej kondygnacji znajduje się łazienka. Do mieszkań nr 4 i nr 6 przypisane są dwa duże tarasy o powierzchniach odpowiednio 17,65m2 i 12,96m2. Niskie opłaty czynszowe.

 

 

Estetyka budynku, przypisane do każdego lokalu miejsca postojowe, automatyczna brama wjazdowa, lokalizacja, obsługa profesjonalnej firmy zarządzającej nieruchomościami – to wszystko idealnie się wpisuje w postrzeganie tej konkretnej inwestycji.

 

Na tym etapie istnieje również drugi wariant zagospodarowania budynku- na pokoje. 

Zachęcam do rozmowy telefonicznej (pokaż numer) oraz do zapoznania się bezpośrednio z ofertą !

 

Serdecznie zapraszam !

1 350 000.00zł

Zadzwoń: 505 903 555

INFORMACJE:
Typ transakcji:
NA SPRZEDAŻ
Lokalizacja:
Łódź ,Bełchatów ,Radomsko
Powierzchnia:
300m2
Powierzchnia działki:
562m2

Zdjęcia

Projektowanie stron internetowych Master-NET | RODO | Licznik odwiedzin - 105062